Thursday, June 2, 2011

COKE PRODUCTS POSSIBLY $1.25 FOR 6 PACK, CHEAPER THAN BUYING A 24 PACK


Coke products for $1.25.
 These are perfect if you want to mix & match or just get all one flavor.
It is cheaper than buying a 24 pk case for $5.98

No comments:

Post a Comment